TURVALLISUUSPALVELU

TÄYDEN PALVELUN TURVALLISUUTTA!

Total Sec Oy on tunnettu ja tunnustettu Suomalainen turvallisuusalan asiantuntijayritys. Tinkimättömällä työllä ja joustavalla palveluasenteella olemme saavuttaneet vankan maineen luotettavana ja ammattitaitoisena kumppanina.

Vuonna 2004 perustettu kahden miehen visio, Total Turvallisuuspalvelut, on kasvanut satoja turvallisuusalan ammattilaisia työllistäneeksi, tuhansia kouluttaneeksi ja kymmeniä tuhansia varustaneeksi turvallisuusalan edelläkävijäyritykseksi.

Tämän kaiken takana on tiivis tiimimme ja ammattitaitoiset työntekijämme.

Tiimi

Hannu

Vappula

Toimitusjohtaja (CEO), Hallituksen puheenjohtaja (COB),
Senior Partner

Tel +358 10 271 3901

hannu.vappula@totalsec.fi

Miko

Linnavirta

Myyntijohtaja (CMO), Senior Partner,
Toimitusjohtajan sijainen (Deputy CEO)

+358 10 271 3902

miko.linnavirta@totalsec.fi

Santeri

Pohjola

Talousjohtaja (CFO), Partner

Tel +358 10 271 3903

santeri.pohjola@totalsec.fi

Jari

Fyhr

Asiakkuusjohtaja

Tel +358 10 271 3904

jari.fyhr@totalsec.fi

Joni

Qvintus

Palvelujohtaja

Tel +358 10 271 3907

joni.qvintus@totalsec.fi

Henri

Sievänen

Myyntipäälikkö, tuotemyynti

Tel +358 10 271 3905

henri.sievanen@totalsec.fi

Gia

Nieminen

Talouspäälikkö, laskutus ja palkat

Tel 010 271 3909

gia.nieminen@totalsec.fi

Vuoden yrittäjä 2018

Asiakkaitamme

Burger King -logo CMB-logo Hulluporo-logo Lahden Messut -logo Pelicans-logo Restel-logo rmj-logo s-ryhma-logo sibeliustalo-logo Teerenpeli-logo Vierumaki-logo Weekend-logo

Kokemuksen tuoma varmuus näkyy toteutuksessa


Total Sec Oy - Yhteystiedot, Y-tunnus ja asiakirjat - Kauppalehden Yrityshaku Suomen Vahvimmat Platina aaa-logo Luotettava Kumppani Riskiluokituslogo Menestyjä-Merkki
Positive SSL